شروع دوره آموزشي اسكرچ و پايتون

به اطلاع مي رساند دوره آموزشي كلاس برنامه نويسي اسكرچ و پايتون از روز سه شنبه دوم اسفند ماه شروع مي شود.

تعداد بازدید: 119

ادامه مطلب ...

دوره آموزشی زبان برنامه نویسی پایتون واسکرچ ، ویژه مربیان ,کاربران مراکز بنیاد ICDL ایران

به اطلاع می رساند بنیاد ICDL ایران در نظر دارد با توجه به درخواست بسیاری از مراکز، دوره آموزشی پایتون و اسکرچ ویژه مربیان و کاربران را بصورت مجازی برگزار نماید. مهلت ثبت نام تا 11 بهمن و شروع دوره از 16 بهمن می باشد

تعداد بازدید: 238

ادامه مطلب ...

برگزاري آزمون‌هاي مهارت‌هاي فناوري اطلاعات ويندوز 7 و 10 بنيادICDL ايران روي نسخه‌هاي 32 و 64 بيتي امكان‌پذير شد.

با تلاش همكاران‌مان در گروه برنامه نويسي بنياد ICDL ايران برگزاري آزمون مهارت‌هاي فناوري اطلاعات بر پايه ویندوز 10 نسخه 64 بيتي، شاملOffice نسخه‌هاي، 2013 و 2016 امكان‌پذير شد.

تعداد بازدید: 215

ادامه مطلب ...

12 عضو جديد به خانواده بزرگ بنياد ICDL ايران پيوستند

با اضافه شدن مراكز جديد تعداد مراكز بنياد به 365 عضو رسيده است.بنياد ايران در سراسر كشور داراي صدهانمايندگي فعال مي باشد . همه هم­و­­طنان عزيز در نقاط مختلف كشور مي توانند از آموزش وخدمات آزمون بنياد ICDL ايران بهره مند گردند هم اكنون در بسياري از شهر هاي كشور وحتي در نقطه مرزي نيزداراي مراكز فعال هستيم.

تعداد بازدید: 213

ادامه مطلب ...

گواهينامه‌هاي بنيادICDL ايران مورد تأیيد وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت.

نام بنيادICDL ايران درسامانه LTMS ضمن خدمت آموزش و پرورش فعال شد. به اطلاع مديران مراكز بنيادICDL ايران مي‌رساند با تلاش همكاران شما در بنيادICDL ايران و مساعدت مركز برنامه‌ريزي منابع انساني و امور اداري مدارك بنيادICDL ايران بار ديگر مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته است و نام بنيادICDL ايران در سامانه LTMS ضمن خدمت آموزش و پرورش فعال شد.

تعداد بازدید: 434

ادامه مطلب ...منوی اصلی
آمار سایت
تعداد بازديد: 3907220
کاربران آنلاین: 69


تمام حقوق این سایت برای بنیاد ICDL ایران محفوظ است.گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر(ICDL)، نام ها و نشان های تجاری متعلق به بنیاد ECDL/ICDL می باشد.بنیاد ICDL ایران وابسته به سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش،تنها نماینده رسمی بنیاد ECDL در ایران است.

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است کلیه ی حقوق این سایت متعلق به بنیاد ICDL ایران می باشد
Copyright © 2015 ICDL IRAN All rights reserved